Atrium w G City

CEE Atrium European Real Estate zmienia nazwę na G City Europe. Obecnie w portfelu Atrium znajduje się 21 nieruchomości o łącznej powierzchni najmu brutto wynoszącej ponad 680 tys. mkw. Wartość rynkową aktywów wyceniono na 2,3 mld euro. W 2022 r. Atrium przejęte zostało przez Gazit Globe Ltd. czyli obecne G City.

Ryan Lee pozostaje CEO Grupy, a Anna Dafna kontynuuje pracę jako CFO Grupy. Na ten moment centra handlowe znajdujące się w portfolio firmy zachowują swoje dotychczasowe nazwy.

  – G City Europe będzie nadal realizować swoją strategię, której celem jest zdobycie pozycji dominującego gracza na gęsto zaludnionych rynkach miejskich o wysokich barierach wejścia. Nasz wybitny zespół profesjonalistów bez wątpienia przyczyni się do dalszych sukcesów spółki. G City – dawniej Gazit Globe Ltd. – jest inwestorem wspierającym spółkę od ponad dekady i będzie nadal wspierać jej strategię polegającą na ekspansji w sektorze mieszkań na wynajem na głównych rynkach miejskich w Polsce – deklaruje Ryan Lee, Group CEO, G City Europe.

Udostępnij artykuł
Napisane przez