HomeTop News

Top News

Targi nieruchomości MIPIM kolejny rok z rzędu okazały się wielkim sukcesem dla Poznania.

W ujęciu historycznym to właśnie dzięki udziałowi w tych targach udało się znaleźć inwestorów na strategiczne nieruchomości w centrum Łodzi.

Obecny poziom cen nieruchomości coraz bardziej zachęca inwestorów z Ameryki Północnej do inwestowania w nieruchomości komercyjne na Starym Kontynencie.

Pojawia się coraz częściej grupa deweloperów szukających gruntów w mniej topowych kurortach.

WHP Global otrzymał od funduszy zarządzanych przez Ares Management (Private Equity Group of Ares Management) 375 mln dol. na akwizycje w sektorze handlowym (M&A).

7R rozpoczął budowę 7R City Park Gdańsk Airport I.

Na rynku transakcji nieruchomościowych nastąpiło wyhamowanie i zapanowała większa ostrożność.

Łączna powierzchnia użytkowa budynków T22 wyniesie ponad 200 tys. mkw. , a najwyższym punktem inwestycji będzie 150-metrowy budynek biurowy.

Podaż budynków biurowych w Polsce wynosi obecnie: 1997 istniejących oraz 64 realizowane obiekty – wynika z raportu „#shorts” portalu Finne (należącego do REDD Group).

Mamy wywiady, komentarze, analizy, spojrzenie globalne na Europę, nasz region i oczywiście Polskę.

Rynek najmu zarówno indywidualnego, jak i instytucjonalnego, jest świetnym uzupełnieniem rynku własności i nie należy go postrzegać jako konkurencji.

Według najnowszego raportu na temat rynku PRS (mieszkań na wynajem), opracowanego przez Knight Frank i kancelarię Dentons.

Noho kupiło nieruchomości od Warszawskich Zakładów Farmaceutycznych Polfa. Znajdują się one u zbiegu ul. Prostej i ul. Karolkowej, niedaleko ronda Daszyńskiego.

Podczas spotkania poświęconego wynikom 20. edycji raportu „Emerging Trends in Real Estate Europe” z 2023 r.

Widać, że na niektórych piętrach warszawskich wieżowców do późna świeci się światło. Prosty wniosek byłby taki, że jest robota. Nasz nasłuch wskazuje jednak, że jest

United Benefits Holding (UBH) wkracza na polski rynek nieruchomości wraz z zakupem biurowca Silver Forum we Wrocławiu. Firma planuje renowację nieruchomości.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.