HomeTop News

Top News

Do Europy w pierwszej połowie br. wpłynęło 14,7 mld dol. i jest to najniższy półroczny wynik od 2010 r.

Potencjał AI podwaja się co trzy miesiące i jest ogromny, ale pamiętajmy, że to modele statystyczne, które są ślepe na intencje. Nie rozróżniają między kłamstwem

Spółka Developer 31 (Moderna) złożyła kolejną modyfikację wniosku w ramach specustawy mieszkaniowej dotyczącą projektu przy Teatrze Powszechnym i Wedlu.

Czy zobaczymy upolitycznienie ESG i kryzysu klimatycznego na kształt tego w Stanach?

Aż 90 proc. decydentów firm ankietowanych w sierpniu br. przez ResumeBuilder.com (RB) deklaruje, że do końca 2024 r. chce powrócić do modelu pracy stacjonarnej.

Tak to już jest, że w zależności od czasu pewne segmenty ryku nieruchomości są na cenzurowanym.

Dom Development Wrocław złożył wniosek o pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą techniczną.

Harrison Street uruchomił swój czwarty fundusz ukierunkowany na inwestycje w Europie.

Pierwsze półrocze 2023 r. to czas znaczącego wzrostu przychodów dla Warimpex Group, która odnotowała wzrost o 31 proc. w stosunku do poprzedniego okresu.

Przed opublikowaniem pełnego rocznego raportu za rok finansowy 2023 r. zakończony 31 sierpnia Redefine Properties zapewniło inwestorów o stabilnej sytuacji funduszu.

Gruppo San Donato złożyła w UOKiK wniosek o zgodę na przejęcie wyłącznej kontroli nad spółkami American Heart of Poland, Healthcare & Hospitality Providers oraz AHP

Wyniki sprzedaży poszybowały, a deweloperzy odcinają kupony od rządowego programu preferencyjnych kredytów i rewidują prognozy sprzedaży w górę, dużo w górę.

Spółka NP 16 uzyskała pozwolenie na rozbiórkę kompleksu Multikino 51 wraz z parkingiem wewnętrznym przy ul. Królowej Jadwigi 51.

Trei Real Estate i Kingstone Real Estate rozpoczną współpracę na rzecz realizacji projektów mieszkań na wynajem w największych polskich miastach.

W drugim kwartale 2023 r. sektor centrów danych w Europie rósł zarówno pod względem popytu (54 MW), jak i podaży (33 MW).

Polska stała się najbardziej atrakcyjnym rynkiem hotelowym w Europie Środkowej i Wschodniej.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.