HomePrzetargi

Przetargi

Syndyk masy upadłości Wegefarm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie sprzeda zorganizowaną część przedsiębiorstwa, w skład którego wchodzi prawo własności nieruchomości położonej w Rzeczycy

Nieruchomość położona przy ul. Kolonia 10, będąca własnością Gminy Miasta Gdynia, została wystawiona na sprzedaż w drodze przetargu zaplanowanego na 24 maja.

Syndyk (Kancelaria Biegłego Rewidenta CFI Mirosław Filipak, Kraków) masy upadłości Turówka Sp. z o.o. sprzeda z wolnej ręki, w drodze konkursu ofert, zorganizowaną część przedsiębiorstwa

23 maja będzie można wziąć udział w przetargu na nieruchomość ogłoszonym przez Burmistrza Miasta i Gminy Wiskitki.

15 maja ma się odbyć przetarg na nieruchomość stanowiącą własność Gminy Miasta Gdańsk położoną przy ul. Malczewskiego.

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna ogłosiła przetarg na nieruchomość położoną w Dąbrowie Górniczej przy ul. Innowacyjnej.

Prezydent Warszawy ogłosił przetarg na nieruchomość gruntową położoną w Warszawie w dzielnicy Bielany w rejonie ul. J. Kasprowicza róg ul. T. Nocznickiego.

Prezydent Otwocka ogłosił pierwszy przetarg na nieruchomość położoną w pobliżu ul. Generalskiej w Otwocku.

Prezydent Miasta Jaworzna i Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna ogłosili pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości składającej się z działek nr 3403 i

Na 15 maja wyznaczono termin przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż części nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Warszawie w dzielnicy Praga-Południe przy ul. M. Rodziewiczówny.

26 kwietnia odbędą się przetargi na miejskie nieruchomości położone przy ul. Pabianickiej 30, 32, bez numeru oraz Kruczej 22 w Łodzi.

Prezydent Miasta Szczecin ogłosił przetarg na nieruchomość położoną przy al. Bohaterów Warszawy 47.

Na 15 maja zaplanowano przetargi na dwie nieruchomości stanowiące własność Gminy Miasta Płock. Obie parcele położone są przy ul. Okólnej w obrębie Trzepowo

Na 9 maja zaplanowano przetargi na cztery miejskie nieruchomości położone w strefie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej w Legnicy.

Na 10 maja wyznaczono datę przetargu na miejską nieruchomość położoną przy ul. Dostawczej 6 oraz ul. Dostawczej bez numeru w Łodzi.

Prezydent Poznania ogłosił trzeci przetarg na nieruchomość położoną przy ul. Unii Lubelskiej.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.