HomeGrunty

Grunty

Dom Development zawarł warunkową umowę zakupu prawa wieczystego użytkowania nieruchomości położonej u zbiegu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Wynikiem pozytywnym zakończył się drugi przetarg na nieruchomość położoną przy ul. Unii Lubelskiej w Poznaniu ogłoszony przez Prezydenta Miasta.

Spółka z o.o. ATP Budownictwo została zwycięzcą miejskiego przetargu na nieruchomość położoną przy ul. Lutosławskiego 33 w Słupsku.

Develia rozszerza swoje portfolio o trzy nowe działki na warszawskim Chrzanowie (Bemowo).

Pozytywnym wynikiem zakończył się przetarg na miejską nieruchomość położoną przy ul. Dworcowej w Gliwicach.

Zakład Budowlany Siemaszko Spółka z o.o. został zwycięzcą dwóch miejskich przetargów na nieruchomości położone w rejonie ul. Strzałowskiej w Szczecinie.

Działka 7/43 o powierzchni 8278 mkw. położona w obrębie 16 miasta Międzyzdroje została wylicytowana w przetargu miejskim za 15 885 490 zł brutto przez wrocławskiego

Cena wywoławcza za działkę 7/4 położoną przy ul. Ramiszowskiej wynosiła 4,955 mln zł netto.

Pozytywnym wynikiem zakończył się czwarty przetarg na nieruchomość położoną w rejonie ul. Tajwańskiej we Wrocławiu.

Murapol Estate został zwycięzcą miejskiego przetargu na nieruchomość położoną przy ul. Droga Trzeposka 2 w Toruniu.

Zajmująca się obróbką metali Maschinen und Wasserbau Adamus Sp. z o.o. wygrała miejski przetarg na działkę nr 238 położoną w obrębie 23 miasta Stargard.

Michał Wintoniak został zwycięzcą przetargu, ogłoszonego przez Prezydenta Miasta, na nieruchomość położoną przy ul. Poznańskiej w Zielonej Górze.

Prezydent Dąbrowy Górniczej poinformował o pozytywnym zakończeniu przetargu na nieruchomość położoną przy ul. Dąbrowskiego.

Pięciu uczestników wzięło udział w przetargu na nieruchomość położoną przy ul. Na Polance we Wrocławiu.

Krakowskie Biuro Techniczno-Handlowe BTH Import Stal Sp. z o.o. złożyło jedyną ofertę (1 090 800 zł netto) w przetargu na nieruchomość należącą do Gminy Niepołomice.

Spółka Marbo s.c. Bogdan Kusek, Grażyna Wróblewska-Kusek z siedzibą w Kielcach została zwycięzcą przetargu zorganizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.