HomeGrunty

Grunty

Marek Matyszewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Marek Matyszewski „Top Print” A.M. Matyszewscy wygrał miejski przetarg na zakup działek nr 100/124, 100/164, 100/126, 100/165, 100/128,

Miasto przekazało dwie działki zakupione w ostatnim czasie za 1,5 mln zł na rzecz MON.

Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA kupiła od miasta działkę nr 18/8 o powierzchni 3,8 ha położoną przy al. Milenijnej.

 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach (RCKiK) kupiło od Starostwa Powiatowego w Pszczynie działkę w pobliżu pszczyńskiego szpitala.

Spółka Barry Callebaut Manufacturing Polska kupiła od miasta działkę nr 20 o powierzchni 2,9 tys. mkw. położoną przy ul. Nowy Józefów 40.

Fiński deweloper YIT nabył dwie działki w Krakowie, a tym samym rozpoczął ekspansję na kolejnym lokalnym rynku w Polsce.

Spółka Faber Dom s.c. Krzysztof Olszewski, Dariusz Budzik nabyła w miejskim przetargu działki nr 64/34 i 64/35 o łącznej powierzchni 3 tys. mkw. położone w

Budnex Deweloper kupił od miasta działkę nr 265 o powierzchni 8 tys. mkw. położoną przy ul. Dąbroszyńskiej.

Spółka Voster kupiła od Agencji Rozwoju Przemysłu działkę nr 174 o powierzchni 1,7 ha wraz z prawem własności posadowionego na gruncie budynku Hala w Stalowej

Connthink IT zakupiła w miejskim przetargu działkę nr 35/6 o powierzchni ponad 6,6 tys. mkw. położoną przy ul. Litewskiej 23.

Spółka Drozapol-Profil poinformowała o prowadzonych z DP Invest negocjacjach dotyczących nabycia nieruchomości położonej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Spółka Dellmeco Krzysztof Ziemann kupiła od miasta działkę nr 6/2 o powierzchni 2 ha położoną przy ul. Litewskiej.

Eurohome Group nabyła od miasta działkę przy ul. Wrocławskiej 240.

Osiem firm stanęło do zmagań o działkę o powierzchni 6,15 tys. mkw. na warszawskich Bielanach. Najwyższą kwotę w miejskim przetargu zaproponowała firma GH Development i

Murapol i Alta zawarły warunkową umowę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 1,82 ha na terenie Miasteczka Siewierz Jeziorna.

Toruńska spółka Folga kupiła od miasta działkę nr 72/11 o powierzchni 8,4 tys. mkw. położoną w rejonie ul. Olsztyńskiej, na Bukowej Kępie.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.