HomeGrunty

Grunty

Speedwell Polska, nowy oddział spółki rumuńsko-belgijskiego dewelopera, wszedł do Polski, nabywając działkę o powierzchni 2290 mkw., której współwłaścicielami były BPI Real Estate Poland i Acteeum. 

Unibep poinformował o sprzedaży podmiotowi spoza grupy kapitałowej nieruchomości o powierzchni 0,83 ha położonej na warszawskim Bemowie.

Pozytywnie zakończyły się miejskie przetargi na nieruchomości będące własnością Gminy Miasta Szczecin.

W czerwcu br. Grupa TAG Immobilien – do której należą Robyg i Vantage – zainwestowała 390 mln zł w grunty w całej Polsce.

Agencja Mienia Wojskowego sprzedała w drodze przetargu nieruchomość o powierzchni 0,0826 ha położoną przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie.

Spółka Nemera Szczecin nabyła w drodze przetargu miejską nieruchomość położoną w rejonie ul. Kadmowej, objętą Specjalną Strefą Ekonomiczną Euro-Park Mielec.

Maurycy Prodeus prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Prodeus Consulting Maurycy Prodeus złożył jedyną ofertę (7 427 540 zł netto) w przetargu na nieruchomość będącą własnością

CTP zakupiła tereny inwestycyjne w mazowieckiej gminie Wiskitki.

Pozytywnym wynikiem zakończył się przetarg na nieruchomość będącą własnością Skarbu Państwa położoną przy ul. Grunwaldzkiej 13 w Pobierowie (gm. Rewal).

Dwa podmioty zostały dopuszczone do miejskiego przetargu na zabudowaną nieruchomość o powierzchni 0,0483 ha składającą się z działek 1168 i 1169, położoną przy ul. Moniuszki

Spółka Merkury kupiła od miasta działki 424/2 i 425/2 o łącznej powierzchni 0,1566 ha położone w obrębie Nowe Miasto.

Firma Admat Investments Kajetan Przybyła z siedzibą w Nowych Skalmierzycach wygrała przetarg na nieruchomość położoną w Koninie, zorganizowany przez Łódzką SSE.

Spółka Kea Ibb była jedynym uczestnikiem przetargu miejskiego na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej przy ul. Irysowej w obrębie Różanka we Wrocławiu.

Spółka ASC Workers wygrała dwa przetargi na zakup nieruchomości będących własnością Gminy Wałbrzych.

Atal został zwycięzcą trzeciego miejskiego przetargu na nieruchomość położoną przy ul. Unii Lubelskiej w Poznaniu.

Zarząd ED Invest SA poinformował, że jej spółka zależna Soedi5 Sp. z o.o. podpisała z Q Investments Sp. z o.o. przedwstępną umowę kupna niezabudowanej nieruchomości.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.