HomeESG

ESG

Glennmont Partners from Nuveen ogłosił nową strategię o nazwie Nuveen European Core Renewable Infrastructure (NECRI) w partnerstwie z MN (który działa w imieniu swojego klienta

DeA Capital Real Estate SGR uruchomiła swój pierwszy europejski fundusz ESG.

Pierwsze farmy fotowoltaiczne Amazona powstaną w Brazylii, Indiach i Polsce.

Gospodarka cyrkularna to pojęcie, które przebija się do obiegu nieruchomościowego z oporem. Wygląda jednak na to, że nie za bardzo mamy inne wyjście.

Łódzka Manufaktura postawi na dachu budynku galerii handlowej ponad 1,2 tys. paneli słonecznych.

Przeszło połowa funduszy private equity aktywnych w Europie Środkowej i Wschodniej umieściła elementy ESG w swoich strategiach inwestycyjnych – wynika z danych zgromadzonych przez Deloitte.

Ponad 750 tysięcy złotych dla Polskiej Akcji Humanitarnej i Fundacji Centrum Praw Kobiet zebrano podczas 11. Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022 JLL.

UE ma zainwestować ponad 1,8 mld euro w 17 dużych innowacyjnych projektów z zakresu czystych technologii

Liczba darczyńców, którzy udzielili wsparcia Ukrainie poprzez polską platformę Siepomaga.pl, przekroczyła 479 tys. osób, a łączna kwota zebrana dzięki ogólnopolskim zbiórkom przekroczyła 52,713 mln zł.

40 proc. osób ze społeczności LGBT+ doświadcza w miejscu pracy zachowań dyskryminujących – wynika z raportu LGBT+ Inclusion @ Work: A Global Outlook przygotowanego przez

Patrizia AG dokonała pierwszego zamknięcia swojego pierwszego funduszu Sustainable Future Ventures kwotą 100 mln euro.

Według najnowszego raportu Net Zero Tracker liczba miast, krajów i firm deklarujących realizację strategii neutralności emisyjnej znacząco się zwiększyła. Badania jakościowe wykazały jednak, że spora

W ramach swojej strategii ESG, JLL nawiązał współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Energii Wiatrowej (PSEW).

W sporej liczbie przypadków ESG funkcjonuje jedynie w komunikacji, bo gdy przychodzi do przełożenia deklaracji na rzeczywiste postępowanie, to jest spory problem. Jak duży? O

Niam nawiązał współpracę z Nima Energy AB, by w ramach funduszu Niam Infra Fund uruchomić sieć superszybkich stacji ładowania samochodów elektrycznych.

ICAMP planuje zgromadzić 1 mld euro w ramach swojego nowego funduszu ukierunkowanego na inwestycje w zrównoważone budownictwo w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.