HomeESG

ESG

Skanska przedstawiła nową ofertę ESG+.

MDC 2 i Generali Real Estate sfinansowały zakup lasu naturalnego w Gruszowcu w województwie małopolskim na zlecenie MDC 2 Park Kraków South.

7R wdraża plan dekarbonizacji, który zakłada ograniczenie śladu węglowego przedsiębiorstwa o 42 proc. do 2030 r. oraz dekarbonizację poszczególnych projektów magazynowych.

PPG, w ramach projektu Colorful Communities, wyremontowało stołeczną siedzibę Instytutu Spraw Głuchych przy ul. Podchorążych 15/19 lok. 38b.

Empira Group – w ramach przyjętej strategii sustainable real estate – planuje do końca 2024 r. ulokować ok. 2 mld euro w niemieckim sektorze mieszkaniowym.

Feldberg Capital GmbH ogłosił pierwsze zamknięcie funduszu ReForm.

Bez stosowania ESG w przyszłości nie będzie inwestycji, która będzie miała sens ekonomiczny pod kątem zarówno finansowania, jak i sprzedaży. Sektor budowlany, deweloperski czekają duże

Spółka Exe 6 wygrała miejskie przetargi na zakup działek w Głogowie o łącznej powierzchni 18 ha przeznaczonych na obiekty produkcyjne, składy, magazyny i usługi.

Politykom nie zawsze po drodze ze zrównoważonym rozwojem.

Czy zobaczymy upolitycznienie ESG i kryzysu klimatycznego na kształt tego w Stanach?

Między rokiem 2020 a 2022 nastąpił trzykrotny wzrost kapitału pozyskiwanego rocznie na inwestycje pod szyldem ESG – od 29 mld do 92 mld dol.

Grupa EDP zapowiada, że zainwestuje 2,5 mld euro w projekty fotowoltaiczne na całym świecie.

Lato dopiero co się rozpoczęło, a najgorętszy dzień w historii już za nami. Ustawodawcom i firmom nie zabraknie pracy nad palącymi kwestiami ESG.

Jest bardzo prawdopodobne, że ceny najmu biur spełniających standardy ESG będą nadal rosły, a różnice między cenami biur klasy A i klasy B w centrach

EUDR, ETS2, CBAM, AI, CSDD, ESPR. To niektóre z regulacji i tematów, którym w maju z uwagą przyglądali się eksperci zrównoważonego przeobrażenia gospodarki i ESG.

Taaleri Development Holdings S.a.r.l. oraz Masdar CES Europe BV zgłosiły do UOKiK zamiar utworzenia dwóch wspólnych podmiotów.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.