HomeBiura i wielofunkcyjne

Biura i wielofunkcyjne

Chenope oraz Looking Glass Global Services (LGGS), dwie amerykańskie firmy zajmujące się odpowiednio oprogramowaniem oraz doradztwem dla sektora wojskowego, wynajęły 150 mkw. powierzchni biurowej w

Spółka Heatpex wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku biurowo-usługowego w Pruszczu Gdańskim.

Kakadu Zoo wynajęło 1,6 tys. mkw. powierzchni w Warsaw Trade Tower. 

Spółka Komercja (po zmianie nazwy: Lewandowski i Wspólnicy) otrzymała pozwolenie na budowę budynku usługowego o funkcji biurowej, hotelowej i handlowej.

Spółka Gdańskie Wody stara się o pozwolenie na budowę budynku biurowego z infrastrukturą techniczną przy ul. Kaczeńce.

Chillispaces, firma oferująca elastyczne przestrzenie biurowe wraz z usługami, zwiększyła powierzchnię zajmowaną w gdańskim kompleksie Alchemia do blisko 2,8 tys. mkw.

Coca-Cola Poland Services podpisała umowę na blisko 2,4 tys. mkw. powierzchni w warszawskim Skylinerze.

Strabag Real Estate rozpoczął prace nad rozbiórką krakowskiej Galerii Plaza.

Niebotyk o wysokości 131,5 m stanąć ma w miejscu biurowca Atrium International, który na początku 2023 r. trafić ma pod kilof.

Popyt na biura w Europie nie wszedł jeszcze w fazę stabilizacji po turbulencjach wywołanych przez pandemię COVID-19, ale analitycy AEW wskazują, że sektor odbił o

Spółka Zielone Rybitwy złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku biurowo-usługowego z garażem podziemnym

Alior Bank w ramach zmiany lokalizacji dla swoich zespołów pracujących w trójmiejskim biurze firmy zajmie ponad 5,6 tys. mkw. w biurowcu Palio Office Park A.

W III kwartale br. aktywność najemców na warszawskim rynku biurowym słabła. Łączny popyt w tym okresie nie przekroczył 128,7 tys. mkw. (przy skumulowanym popycie za

Polski Holding Nieruchomości otrzymał od PKO Bank Polski kredyt budowlany w wysokości 62,65 mln euro oraz kredyt inwestycyjny na kwotę 70 mln euro.

Telewizja Polska wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę obiektu na potrzeby siedziby Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej.

Rahim Blak wynajął blisko 2 tys. mkw. powierzchni w budynku Pascal w kompleksie biurowym GTC przy ul. Armii Krajowej.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.