HomeBiura i wielofunkcyjne

Biura i wielofunkcyjne

Na koniec grudnia ub.r. zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej w Warszawie wyniosły prawie 6 269 000 mkw. – podała Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK).

TDJ Estate zakończył pracę nad budową biurowca KTW II.

Wzrost cen energii i materiałów budowlanych, a także sytuacja geopolityczna wyhamowały nowe inwestycje na rynku nieruchomości biurowych.

Pomimo zawirowań na rynkach, rosnących kosztów oraz wyzwań związanych z koniecznością przestawiania się całego sektora na zrównoważone tory optymistycznie patrzymy na nadchodzący rok.

Strabag Real Estate rozpoczął prace nad rozbiórką biurowca Atrium International.

Sąd Apelacyjny w Warszawie i Prokuratura Okręgowa w Warszawie starają się o pozwolenie na budowę budynku sądu rejonowego i prokuratury rejonowej.

Zasoby elastycznej powierzchni biurowej w budynkach w całej Polsce wzrosły o ponad 239 tys. mkw. w okresie 2018–2022 – poinformował Savills.

Pomorska Grupa Informatyczna stara się o pozwolenie na budowę budynku biurowego wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Nowy Świat.

Za ponad 100 mln euro Echo Investment sprzedało projekt Face2Face Business Campus.

Spółka EPAM Polska wynajęła 8,5 tys. mkw. powierzchni w kompleksie Brain Park.

Firma CPD poinformowała o podpisaniu przez swoją spółkę zależną umowy sprzedaży budynku biurowo-usługowego Aquarius zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 31a.

MVGM skomercjalizuje kolejnych pięć projektów z portfela PineBridge Benson Elliot i Sharow Capital.

Totalizator Sportowy złożył wniosek o uzgodnienie warunków środowiskowych budynku biurowego przy al. Wyścigowej wraz z raportem środowiskowym.

Rozpoczęły się prace nad realizacją dwóch budynków biurowych przy ul. Grudziądzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Torunia.

Spółka HI Kłobucka złożyła wniosek o pozwolenie na rozbiórkę budynku biurowego przy ul. Kłobuckiej 23.

Noble House wystąpił z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku biurowo-usługowego z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Bocheńskiego 90.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.