HomeBiura i wielofunkcyjne

Biura i wielofunkcyjne

W listopadzie br. do należącego do VIG Fund zrewitalizowanego biurowca Life Building wprowadzi się marka hotelowa – B&B Hotels.

Jak wynika z raportu przygotowanego przez Knight Frank w I kwartale br. na terenie Trójmiasta nie oddano do użytku żadnego nowego budynku biurowego, a realizowana

Sowa Bud ZJ Sp. z o.o. sp.k. wystąpiła z wnioskami o pozwolenie na budowę budynku usługowego o funkcji hotelowej oraz budynku biurowego wraz z infrastrukturą

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. wystąpiło z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku biurowego przy ul. Magazynowej na krakowskim Podgórzu.

Firma Mercer, część grupy Marsh McLennan, renegocjowała umowę najmu w budynku Myhive Nimbus należącym do CPI Property Group Polska.

Folga, spółka HR aktywna w obszarze pośrednictwa pracy, otrzymała zgodę na budowę budynku biurowo-usługowego przy ul. Lipowej w Toruniu.

Powiązane spółki PP Nieruchomości oraz Przychodnia Portowa uzyskały pozwolenie na budowę budynku A usługowo-biurowo-handlowego (etap I) oraz budynku B usługowo-biurowego (etap II).

Lipowy Park przy ul. Żwirki i Wigury 31 w Warszawie otrzymał nową nazwę (wcześniej Lipowy Office Park) i przechodzi przebudowę.

Realizowany przez Echo Investment i AFI Europe budynek Office House, będący częścią wielofunkcyjnego projektu Towarowa 22, osiągnął docelową wysokość 9 pięter.

Zielone Tarnowo Zarzycki i wspólnicy sp. k. złożyło wniosek dotyczący budowy budynku usługowego – 18 lokali biurowych przy al. Solidarności w Poznaniu.

ECK Group Sp. z o.o. stara się o pozwolenie na budowę budynku biurowo-usługowego wraz parkingami, murami oporowymi i zagospodarowaniem terenu przy ul. Oliwkowej w Białymstoku.

Rynek biurowy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) w dalszym ciągu przeżywa okres dużego spowolnienia.

Warszawski biurowiec Alfa w kompleksie Eurocentrum przechodzi modernizację systemów technicznych.

Amerykański koncern Bechtel, który zbuduje pierwszą elektrownię jądrową w Polsce, wynajął całe piętro w warszawskim biurowcu Equator IV z portfela CPI Property Group.

Do Urzędu Miasta w Poznaniu wpłynął wniosek o wydanie warunków zabudowy dotyczący 160-metrowego wieżowca przy ul. Królowej Jadwigi.

Spółka z o.o. Balicka 25 złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku biurowego przy ul. Balickiej 35 w Krakowie.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.