HomeBiura i wielofunkcyjne

Biura i wielofunkcyjne

O 1 proc. wzrósł poziom powierzchni niewynajętej na rynkach biurowych analizowanych przez Cushman & Wakefield w pierwszym kwartale br. w porównaniu z analogicznym okresem 2022

Spółka Freightliner PL przedłużyła umowę najmu 1,2 tys. mkw. powierzchni biurowej w kompleksie International Business Center.

Spółka Gremi Media do marca 2031 r. przedłużyła umowę najmu w biurowcu Prosta Office Centre przy ul. Prostej.

Konsorcjum czterech banków zwiększyło finansowanie dla kampusu biurowego Forest w Warszawie do 205 mln euro.

BNY Mellon, międzynarodowa firma z sektora bankowości i finansów, wynajęła całą powierzchnię biurową w budynku drugiego etapu wrocławskiego kompleksu Centrum Południe.

Villea Investments złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku biurowo-usługowego oraz dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Wita Stwosza 12.

Mindspace otworzył biuro o powierzchni 4,4 tys. mkw. w wieżowcu Skyliner.

Skrót informacji z rynku biurowego.

Jak potwierdziło 38 proc. badanych, w ich organizacji zaczyna być podejmowany temat neuroróżnorodności – wskazuje raport „Neuroróżnorodni w biurze” opublikowany przez Skanskę i Workplace.

Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice złożył wniosek o pozwolenie na budowę budynku biurowego Technopark 4 Gliwice.

Na koniec marca 2023 r. wskaźnik pustostanów dla całej Warszawy wyniósł 11,6 proc. (10,2 proc. w strefach centralnych i 12,7 proc. poza centrum).

Spółka zależna Adventum Fund Management zawarła z Develią umowę kupna prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej przy ul. Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej wraz z prawem własności kompleksu

Skrót informacji z rynku biurowego.

Spółka Pharmacy Lab złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku biurowego przy ul. Szerokiej.

Skrót informacji z rynku biurowego.

Spółka Proeko Kraków wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku usługowo-biurowego wraz z infrastrukturą techniczną i komunikacyjną przy ul. Szymowica.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.