HomeBiura i wielofunkcyjne

Biura i wielofunkcyjne

Biurowiec Lixa E, który powstał w ramach kampusu biurowego w pobliżu ronda Daszyńskiego w Warszawie, uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Budynek Warsaw Spire C przy placu Europejskim to nowa lokalizacja

AMS, firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu outsourcingu procesów rekrutacyjnych i zarządzania talentami, ogłosiła, że w czerwcu 2024 r. przeniesie swoją siedzibę do kompleksu

Do najemców kompleksu biurowego Jerozolimskie Business Park, położonego przy Al. Jerozolimskich 146 w Warszawie, dołączyły kolejne firmy.

Reina Company reprezentująca najemców powierzchni biurowych zamknęła ubiegły rok wolumenem podpisanych umów na 50 tys. mkw. na rynku warszawskim i rynkach regionalnych.

Pozwolenie na użytkowanie otrzymał drugi etap najnowszej inwestycji Echo Investment.

Międzynarodowa kancelaria prawna Baker McKenzie podpisała 10-letnią umowę najmu w warszawskim Varso Tower.

U zbiegu trasy im. Prezydenta W. Raczkiewicza i ul. Legionów powstanie Business Park Toruń.

Relokacji prowadzimy nawet więcej niż renegocjacji.

Natek, firma zajmująca się dostarczaniem usług outsourcingu i specjalistów IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, poszerzył grono najemców warszawskiego wieżowca Q22.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie ubiega się o pozwolenie na budowę Centrum Obsługi Studenta przy ul. Rakowickiej 27 w Krakowie.

Wszystko wskazuje, że 2024 r. będzie trudnym rokiem dla rynku nieruchomości komercyjnych

Cushman & Wakefield podał, że rok 2023 przyniósł najniższą od 25 lat wartość rocznej podaży nowej powierzchni biurowej w stolicy

Zatrudnienie w sektorze usług wspólnych z roku na rok rośnie.

Rok 2024 przyniesie kontynuację obserwowanych zmian w sektorze nieruchomości komercyjnych, z naciskiem na efektywne wykorzystanie przestrzeni i nowoczesne podejście do zarządzania nieruchomościami.

Zarząd spółki Polski Holding Nieruchomości SA poinformował, że jej spółka celowa PHN SPV 1 Skysawa sp. z o.o. S.K.A. zawarła z bankiem Powszechna Kasa Oszczędności

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.