HomeBranżowo

Branżowo

Grupa REDD uruchomiła wyszukiwarkę nieruchomości komercyjnych Finne w czterech kolejnych krajach regionu: Czechach, na Słowacji, w Rumunii i na Węgrzech.

Raportowanie finansowe dotyczące nieruchomości komercyjnych powinno zawsze odbywać się z kontekstem biznesowym.

Elektrownia Powiśle znalazła się w finale konkursu MIPIM Awards 2024 jako jedyny projekt z Polski i całego regionu CEE.

Arche rozpoczął sprzedaż przestrzeni konferencyjnej w Hangarze Mielno.

Rumuński start-up Milluu oferujący dostęp do platformy cyfrowej wspierającej proces wynajmu mieszkania ogłosił ekspansję na rynek krakowski.

Grupa Echo Investment buduje szkołę podstawową dla 450 uczniów przy ul. Konstruktorskiej na warszawskim Mokotowie.

Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie otrzymała pozwolenie na budowę budynku Nauki Akademii Muzycznej przy ul. Skrzatów.

Miasto podpisało z konsorcjum Adamietz Warszawa i Adamietz umowę o generalne wykonawstwo modernizacji słynnej Sali Kongresowej.

Daniel Puchalski dalej rozwija grupę spółek doradczych dla nieruchomości komercyjnych Immo Lab Leasing. Na rynku biurowym będzie reprezentować wyłącznie najemców.

Otwarto nowy prywatny akademik funkcjonujący w ramach sieci Student Depot.

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy przedłużającej na 2024 r. wakacje kredytowe dla osób posiadających kredyty hipoteczne.

Według badań JLL obecny niezaspokojony popyt wśród studentów na łóżka w akademikach sięga 4,7 mln w największych europejskich miastach.

Unibep zawarł z Wojskową Akademią Techniczną umowę na budowę Centrum Innowacji i Cyberbezpieczeństwa Wydziału Cybernetyki.

Mostostal Warszawa zarwał umowę z Politechniką Poznańską dotyczącą realizacji budynku biurowego niemal zeroenergetycznego w formule zaprojektuj i wybuduj.

ATC Dąbie wystąpiło z wnioskiem o pozwolenie na budowę centrum konferencyjnego, dwóch budynków usługowych wraz z rozbiórką trzech obiektów budowlanych zlokalizowanych przy zbiegu ulic Wróblewskiego

Telewizja Polska złożyła wniosek o pozwolenie na budowę hali zdjęciowej na terenie Zakładu Głównego Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.