HomeMieszkaniówka

Mieszkaniówka

Marvipol poinformował o zawarciu przedwstępnej umowy zakupu nieruchomości o powierzchni około 3 ha położonej w warszawskim Ursusie.

Dom Development złożył wnioski o pozwolenie na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym, dojściami, dojazdami oraz infrastrukturą techniczną i stacją trafo przy ulicach

GH Development 11 Sp. z o.o. złożyła dwa wnioski dotyczące uzyskania pozwolenia na budowę budynku wielorodzinnego – zagospodarowanie terenu dla etapu I oraz etapu II

Jak wynika z zestawienia Otodom Analytics oraz najnowszych danych GUS dotyczących budownictwa mieszkaniowego, luty był najlepszym miesiącem w historii pod względem nowych budów rozpoczętych przez

Marvipol otrzymał pozwolenie na rozbiórkę budynku salonu samochodowego przy al. Jerzego Waszyngtona 50 na warszawskiej Pradze-Południe.

Miniony rok był rekordowy dla Grupy Dom Development. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży w 2023 r. wyniosły 2,55 mld zł, tj. o 5 proc. więcej niż

Allcon rozpoczął sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie projektu Nowa Dąbrowa realizowanego w rejonie ulic Rdestowej i Zbigniewa Kupca w Gdyni.

Bouygues Immobilier Polska z nową inwestycją w warszawskiej dzielnicy Włochy.

Spółki Budimex i Apricot Capital Group złożyły do UOKiK wniosek o zgodę na utworzenie wspólnego przedsiębiorcy.

Murapol Real Estate stara się o pozwolenie na rozbiórkę budynku usługowo-handlowego przy ul. Długosza 41–47 we Wrocławiu.

Skanska Residential Development Poland zainwestuje 113 mln zł w realizację piątego (ostatniego) etapu osiedla Park Skandynawia na warszawskim Gocławiu.

Archicom uruchamia przedsprzedaż ostatniego etapu warszawskiej inwestycji Stacja Wola.

Projekt Kraków 3 Cordia Partner 2 Sp. z o.o. sp.k. otrzymał pozwolenie na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

Dom Development stara się o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym oraz niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Bartyckiej w Warszawie.

Okre Traugutta Sp. z o.o. złożyła wniosek o pozwolenie na rozbiórkę budynków i obiektów położonych na terenie dawnego Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Develia Wrocław złożyła wniosek o pozwolenie na budowę zespołu sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.