HomeMieszkaniówka

Mieszkaniówka

Deweloper mieszkaniowy spółka West Comfort Rose Park Rutkowska stara się o pozwolenie na rozbiórkę dziewięciu obiektów budowlanych.

Gmina Piaseczno wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z parkingiem przy ul. Lipowej.

Spółka Waryński Silesia wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych przy ul. Ligockiej.

Spółka Malta II wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym przy ul. Wólczańskiej.

Archicom rozpoczął kolejny etap sprzedaży w ramach osiedla River Point.

Unibep podpisał ze spółką UDI Tau umowę na generalne wykonawstwo zespołu mieszkaniowego wielorodzinnego z usługami przy ul. Herbu Oksza.

Trzeci kwartał bieżącego roku przyniósł dalszy spadek liczby udzielanych kredytów mieszkaniowych w Polsce – poinformowało Centrum Amron, dodając, że mowa już o rzeczywistej zapaści na

Develia złożyła wniosek o pozwolenie na budowę zespołu 13 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej oraz 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych i jednego budynku

Spravia rozpocznie prace nad projektem Kamienica przy Kinie jeszcze w tym roku.

Spółka Precapital Prime złożyła wniosek o pozwolenie na budowę zespołu dwóch budynków wielorodzinnych z usługami, garażami, układem komunikacji wewnętrznej i infrastrukturą techniczną przy ul. Kasprzaka.

Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane złożyło wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem, zespołami parkingów zewnętrznych i infrastrukturą przy ul. Kwiatkowskiego.

W I kwartale 2023 r. na Polesiu ruszy realizacja nowego osiedla z 13 blokami mieszkaniowym o wysokości od 5 do 11 kondygnacji.

Imperial Capital stara się o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami, garażem podziemnym i infrastrukturą oraz rozbiórkę budynków mieszkalnych i gospodarczych przy ul.

Vantage Development stara się o pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego z częścią usługową na rogu ulic Stępkarskiej i Wałowej.

Okam Capital oraz firma Grimbud podpisały umowę na generalne wykonawstwo budynku D w ramach trzeciego etapu osiedla Inspire.

Bouygues Immobilier Polska ruszył z rewitalizacją zabytkowej kamienicy naprzeciw Ogrodu Botanicznego, w której do niedawna znajdowała się siedziba Wyższej Szkoły Filologicznej.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.