HomeMieszkaniówka

Mieszkaniówka

Spółka Developer 31 (Moderna) złożyła kolejną modyfikację wniosku w ramach specustawy mieszkaniowej dotyczącą projektu przy Teatrze Powszechnym i Wedlu.

Spółka z grupy APP-Projekt została generalnym wykonawcą drugiego etapu osiedla Widok Warta, które powstaje przy ul. Starołęckiej w Poznaniu.

Spółka Jakon Inwest 3 ponownie złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ul. Świerzawskiej 10A.

Spółka TC Forum Stegny wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ul. Białej Koniczyny.

Dom Development Wrocław złożył wniosek o pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą techniczną.

Zysk netto Grupy Dom Development w pierwszym półroczu wyniósł blisko 223 mln zł, czyli o 6 proc. mniej niż w analogicznym okresie roku 2022.

Żaba Holding stara się o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z infrastrukturą techniczną przy ul. Liściastej 17, 21 i 23.

TDJ Estate Projekt 5 stara się o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami, dwupoziomowym parkingiem podziemnym, naziemnymi miejscami postojowymi, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem

Unibep podpisał umowę na wykonawstwo kolejnego etapu osiedla przy ul. Kusocińskiego.

FineTech Construction został generalnym wykonawcą budynku Warzelni wchodzącego w skład kompleksu Bohema.

Lipcowe dane GUS dotyczące liczby mieszkań, na które wydane zostało pozwolenie na budowę, rozpoczętych budów oraz lokali oddanych do użytku, wskazują

Spółka NP 16 uzyskała pozwolenie na rozbiórkę kompleksu Multikino 51 wraz z parkingiem wewnętrznym przy ul. Królowej Jadwigi 51.

R.e.ve. Development stara się o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z komunikacją wewnętrzną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Rzemieślniczej 22, 22A i 24.

Skanska Residential Development Poland zapowiedziała rozpoczęcie projektu Stilla.

Acciona podpisała umowę na rewitalizację zespołu budynków po fabryce przy ul. Kamienna Grobla 28/29 w Gdańsku.

Spółka GJS74 złożyła wniosek o pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkaniowych wielorodzinnych z usługami oraz budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Lechickiej 65.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.