HomeMagazyny

Magazyny

Spółka logistyczna MCG EastBridge wynajęła całą powierzchnię w GLP Kraków III Logistics Centre (okolice Niepołomic).

P3 Logistic Parks nabył grunt o powierzchni 30 ha we wsi Dachowa pod Poznaniem.

LCube poinformowało, że otrzymało pozwolenie na budowę dla LCube Mszczonów.

Canpack stara się o pozwolenie na budowę hali produkcyjno-magazynowej z częścią socjalną, magazynu, parkingu na 60 stanowisk.

Spółka Tymbark-MWS złożyła wniosek o pozwolenie na budowę magazynu wysokiego składowania oraz parkingu z infrastrukturą techniczną na terenie swojego zakładu.

Porta KMI Poland stara się o pozwolenie na budowę obiektu produkcyjno-magazynowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą u zbiegu ulic Przemysłowej i Leśnej.

Zakłady Magnezytowe Ropczyce złożyły wniosek o pozwolenie na budowę dwóch hal przemysłowych wraz z infrastrukturą w ramach istniejącego zakładu produkcyjnego przy ul. Przemysłowej.

Na koniec czerwca 2023 r. rynek nowoczesnej powierzchni magazynowo-przemysłowej osiągnął ponad 30,6 mln mkw., a trzy województwa z największymi zasobami to: mazowieckie (6,270 mln mkw.),

Induspace stara się o pozwolenie na budowę czterech budynków magazynowo-produkcyjnych i jednego socjalnego.

Beumer Group Poland złożył wniosek o pozwolenie na budowę budynku biurowego z halą magazynową z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Bojkowskiej.

W drugim kwartale 2023 r. sektor centrów danych w Europie rósł zarówno pod względem popytu (54 MW), jak i podaży (33 MW).

Komtur Investments Polska stara się o pozwolenie na budowę budynku magazynowego z garażem podziemnym przy pl. Farmacji 1.

Esprom stara się o pozwolenie na budowę hali magazynowej i budynku biurowo-usługowego przy ul. Mickiewicza.

Ideal Idea rozbuduje swój sztandarowy projekt City Park Warsaw o budynek H7.

Spółka M.E.Folie stara się o pozwolenie na budowę hali z częścią administracyjną przy ul. Jana Pawła II 4.

Commercial Point złożył wniosek o pozwolenie na budowę hali magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym, parkingiem i infrastrukturą techniczną w rejonie ulic Widłakowej i Brzezińskiego.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.