HomeMagazyny

Magazyny

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. otrzymała pozwolenie na budowę hali magazynowej przy ulicy Europejskiej w Słupsku.

LCube wchodzi w 2024 r. z zaplanowanymi projektami na zakupionych działkach o potencjale 100 tys. mkw. i zabezpieczonymi działkami o powierzchni ok. 65 ha.

Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. stara się o pozwolenie na budowę hali magazynowej przy ul. Przemysłowej 3 w Jaszkowie Dolnej.

Spółka Piomar ubiega się o pozwolenie na budowę magazynu wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach projektu Piomar Park 2 w Rogowie Opolskim.

7R Projekt 90 Sp. z o.o. wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę hali magazynowo-produkcyjnej z zapleczami socjalno-biurowymi w Barniewicach.

Rynek magazynowy rozpoczął nowy rok niczym doświadczony bokser, który powtarza slogan, że co nas nie zabije, to uczyni nas silniejszymi.

Przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy został wmurowany kamień węgielny w związku z rozbudową zakładu produkcyjnego Grupy TFKable.

Katoen Natie stara się o pozwolenie na rozbudowę centrum logistycznego.

MCG Sp. z o.o. złożyła wniosek o budowę terminalu intermodalnego wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Gajec pod Rzepinem.

Posco Mobility Solution Poland, będąca częścią koreańskiego koncernu Posco, złożyła wniosek o pozwolenie na budowę zakładu produkcyjno-magazynowego rdzeni silników elektrycznych.

Badawczy dział Prologis Research zaprezentował siedem prognoz dotyczących globalnego łańcucha dostaw na rok 2024.

LCP Properties otrzymało pozwolenie na budowę kolejnej inwestycji typu SBU. Multipark Gdańsk powstanie w zachodniej części miasta, przy ul. Szczęśliwej.

Sytuacja rynkowa branży magazynowej jest cały czas dobra na wszystkich obsługiwanych przez nas rynkach europejskich.

W 2024 r. spodziewamy się dalszego rozwoju rynku nieruchomości, szczególnie sektora magazynowego.

W Rzeszowie oficjalnie rozpoczęło działalność nowe centrum dystrybucyjne Stokrotki.

W trzecim kwartale 2023 r. całkowite zasoby powierzchni przemysłowo-logistycznych w Polsce osiągnęły ponad 30 mln mkw., a w budowie znajduje się kolejne 2,5 mln mkw.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.