HomeHandel i rozrywka

Handel i rozrywka

EPP Retail-M1 Kraków sp. z o.o. wystąpiło z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku usługowego przy ul. Nowohuckiej w Krakowie.

Amrest złożył wniosek o pozwolenie na budowę dwóch budynków gastronomicznych, budynku śmietnika, budynku trafo oraz pylonu reklamowego o wys. 8 m, wraz z niezbędną infrastrukturą

Fabryka Mebli Bodzio ubiega się o pozwolenie na budowę budynku wystawowo-handlowego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Marii Lange w Poznaniu.

Fabryka Norblina zyskała nową przestrzeń do organizacji wydarzeń. Event Hall to 670 mkw. powierzchni urządzonej w industrialnym stylu.

Przedsiębiorstwo Budowlane DA-SA Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca Sp.j. złożyło wniosek o pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego wraz z zagospodarowaniem terenu.

Holding KG Group Sp. z o.o. Sp. j. ubiega się o pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego.

Fundusz inwestycyjny Falcon Investment Management zakupił grunt przy ul. Żeromskiego w Morągu.

PA Nova Invest Biała Podlaska Sp. z o.o. zawarła z mBankiem umowę kredytową na finansowanie budowy obiektu handlowo-usługowego oraz parku handlowego w Białej Podlaskiej.

LCP Properties sfinalizował zakup działki od Genesis Property z pozwoleniem na budowę przyszłego M Parku w zlokalizowanej w województwie łódzkim miejscowości Brzeziny przy ul. Okrzei.

Falcon Investment Management, który przejął PH Kłodzko od firmy PA Nova, planuje rozbudowę obiektu o dodatkowe 1650 mkw. (obecnie 7 tys.) w dwóch budynkach.

Według badań GfK – An NIQ Company polscy konsumenci coraz lepiej oceniają stan swoich finansów i z większym optymizmem patrzą w przyszłość – własnego i

Na wiosnę 2025 r. zaplanowano rozpoczęcie budowy Parku Handlowego Multibox przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Browarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Spółka Akcyjna Dworska Prosta stara się o pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego przy ul. Dworskiej 5 we Poznaniu.

Walne Zebranie Członków Polskiej Rady Centrów Handlowych dokonało wyboru prezesa na dwuletnią kadencję w latach 2024–2026. Podczas zebrania wybrano też skład Komisji Rewizyjnej.

Jak podaje Polska Rada Centrów Handlowych obroty najemców w centrach handlowych były w I kw. br. o 6 proc. wyższe niż w tym samym okresie

Spółka Sent To z Koszalina złożyła wnioski dotyczące wydania pozwolenia na budowę wielkopowierzchniowych budynków A, B oraz C w ramach realizacji parku handlowego w rejonie

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.