HomeHandel i rozrywka

Handel i rozrywka

Spółka Dzierżoniów Retail Invest otrzymała pozwolenie na budowę centrum handlowego przy ul. Batalionów Chłopskich.

Marol Nieruchomości wystąpił z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Komornickiej w Wirach w gminie Komorniki.

Trei Real Estate stara się o pozwolenie na budowę zespołu dwóch budynków handlowo-usługowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Kiełczowskiej. Wniosek dotyczy

Spółka Markt Saller Polbau stara się o pozwolenie na budowę centrum handlowo-usługowego przy skrzyżowaniu ulic Szymborskiej i Wrocławskiej w Lubsku w powiecie żarskim.

Carrefour Polska zgłosił w UOKiK zamiar podpisania umowy najmu powierzchni handlowej w budynku przy ul. Kruszyńskiej we Włocławku oraz przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim.

Na sektor nieruchomości w 2023 r. ogromny wpływ będzie miała sytuacja gospodarcza. Obecnie inflacja sprawia, że rosną koszty finansowania bankowego, a wysokie ceny materiałów utrudniają

Spółka Projekt Family Trzy wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę dwóch budynków handlowo-usługowych z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Rdestowej.

Refield otrzymał pozwolenie na budowę Pasażu Grodziskiego.

Triada Dom otworzyła park handlowy Długosza 66.

Spółka Dzierżoniów Retail Invest ponownie wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę centrum handlowo-usługowego przy ul. Batalionów Chłopskich.

McWin, operator gastronomiczny działający w Europie, zawiera z Restaurant Brands International Inc. umowy w sprawie master franczyzy i rozwoju marki Burger King.

Amrest przez swoje spółki zależne Amrest Sp. z o.o. i Amrest Acquisition Ltd podpisał z Almirą OOO umowę sprzedaży swojej rosyjskiej sieci restauracji KFC.

Panova wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę obiektów handlowo-usługowych.

Focus Estate Fund sfinalizował transakcję przejęcia centrum handlowego Atrium Mosty w Płocku.

Spółka Centralna 4 Atut otrzymała pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Galicyjskiej.

Ghelamco poinformowało o podpisaniu umowy sprzedaży Placu Vogla w dzielnicy Wilanów.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.