HomeHandel i rozrywka

Handel i rozrywka

Polska sieć Aldi ma urosnąć w ciągu dekady do 1 tys. sklepów – poinformowała spółka.

Asset Real Ziaja Szymankiewicz Sp.k. złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego przy ul. Kusocińskiego.

LCP Properties sfinalizował zakup działki pod swój nowy M Park. Sprzedającym jest Family Partners.

FMR Immobilien wystąpiło z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku usługowo-handlowego w miejscowości Rzędziany pod Tykocinem.

W I połowie 2023 r. deweloperzy oddali do dyspozycji najemców 219 tys. mkw. powierzchni handlowych, z czego 122,6 tys. mkw. (56 proc.) stanowiły parki handlowe,

Trei Real Estate Poland złożył wniosek o pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego o powierzchni przekraczającej 2 tys. mkw. wraz z rozbiórką istniejącego budynku na rogu

Z raportu PRCH „Rynek obiektów handlowych w Polsce” wynika, że na koniec I półrocza br. powierzchnia handlowa polskich obiektów handlowych osiągnęła 13,1 mln mkw. GLA.

ST Invest złożyło wniosek o pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego z parkingiem i niezbędną infrastrukturą przy ul. Poznańskiej w Dopiewie.

Common Investment SA złożyła wniosek o pozwolenie na budowę wielkopowierzchniowego parku handlowego przy ul. Ptasiej w miejscowości Długołęka koło Wrocławia.

Benefit Systems rozszerza swoje portfolio klubów własnych o pięć obiektów Calypso Fitness.

Inbap Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych złożył wniosek o pozwolenie na budowę budynku usługowo-handlowego u zbiegu ul. Inwalidów Wojennych i al. Niepodległości.

LCP Properties oficjalnie otworzył 46. park handlowy pod marką M Park na terenie Polski, w oddalonym o 70 km od Warszawy Łochowie.

Duda Development sprzedał śląskie portfolio parków handlowych D2.

LCP Properties zakończyło proces refinansowania otwartego pod koniec marca br. parku handlowego M Park Świdnik.

Grupa Pepco (sieci Pepco i Dealz) zaprezentowała nowe podejście do strategii rozwoju.

Okres od lipca do września 2023 r. na polskim rynku handlowym charakteryzował się ujemną podażą na poziomie -19 tys. mkw. – poinformował Cushman&Wakefield.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.