HomeHotele

Hotele

Spółka Słowiańska 1 wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku hotelowego oraz budynku usługowego o funkcji sportowej i uzupełniającej.

Affiliate Project złożył wniosek o pozwolenie na budowę dwóch budynków usługowych z garażami podziemnymi oraz infrastrukturą techniczną przy al. Jana Pawła II.

Spółka Zieleniecka wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku hotelowego przy ul. Kosmatki na Wawrze.

Spółka Holiday Park & Resort złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalno-usługowego z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Górnej.

D.Bud złożył wniosek o pozwolenie na budowę hotelu oraz dwóch budynków usług zakwaterowania turystycznego z garażem podziemnym i miejscami postojowymi przy ul. Bałtyckiej.

Spółka KD Haus złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku usługowego z lokalami użytkowymi o funkcji zakwaterowania turystycznego z dopuszczeniem biur przy ul. Polnej.

Spółka Skomar otrzymała pozwolenie na budowę zespołu budynków usługowych z funkcją obsługi ruchu turystycznego i infrastrukturą techniczną na rogu ul. Zdrojowej i Sportowej.

Hyatt Place Krakow otworzył się na gości.

Rentowność hoteli w Polsce spada – twierdzi Walter Herz, wskazując na rosnącą inflację, która sprawia, że koszty utrzymania obiektów rosną szybciej niż ceny usług hotelowych.

Niebotyk o wysokości 131,5 m stanąć ma w miejscu biurowca Atrium International, który na początku 2023 r. trafić ma pod kilof.

Pekabex Inwestycje złożyła wniosek o pozwolenie na budowę zespołu pięciu budynków zakwaterowania turystycznego z lokalami rekreacyjnymi, infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu.

Spółka Dream Tower stara się o pozwolenie na budowę budynku hotelowego z parkingiem naziemnym przy ul. Pijarów.

Spółka Momus 4 złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku usług turystycznych z komponentem usługowym.

Grano Marina Hotel w Gdańsku osiągnął ostateczną wysokość 11 kondygnacji.

Marka hotelowa Ennismore podpisała ze spółką Atenor umowę na realizację hotelu Tribe Warsaw Airport.

Unibep poinformował o zawarciu przez spółkę zależną Unihouse umowy z Everest Development 2 na realizację w technologii modułowej 71 dwukondygnacyjnych budynków w ośrodku wypoczynkowym Holiday

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.