HomeHotele

Hotele

Covivio rozpoczął negocjacje z AccorInvest dotyczące konsolidacji i wymiany posiadanych aktywów.

Spółka Mariańska Hotel Invest złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku hotelowego wraz z infrastrukturą techniczną i elementami zagospodarowania przestrzennego przy ul. Mariańskiej 5.

Inwestycje hotelowe w krajach CEE-6 osiągnęły poziom 464 mln euro, co oznacza wzrost o 74 proc. – podają CMS i Cushman & Wakefield.

Swan International złożył wniosek o pozwolenie na budowę budynku gastronomiczno-hotelarskiego o nazwie Ławy Mięsne przy ul. św. Ducha 60.

TFG Asset Management poinformował, że na działce przy ul. Wilczej 50/52 powstanie nowy hotel lifestyle’owy Canopy by Hilton Warsaw.

Mirbud podpisał umowę ze spółką Sangate Sancak na budowę hotelu marki Campanile przy ul. Komitetu Obrony Robotników w sąsiedztwie lotniska im. F. Chopina w Warszawie.

Meininger otworzył pierwszy hotel w Polsce. Nowy Meininger Hotel Kraków Centrum znajduje się w dzielnicy Grzegórzki.

Accor otworzył otworzył The Crown Kraków Handwritten Collection.

Grupa RWS nawiązała współpracę z operatorem hotelowym Dobry Hotel.

Sytuacja na rynku hotelowym w tegoroczne wakacje była dynamiczna.

Deweloper 2 Ritex stara się o pozwolenie na budowę trzech budynków usług turystycznych w okolicy ul. Bystrej i Kolejowej.

Team Invest złożył wniosek o pozwolenie na budowę zespołu czterech budynków hotelowo-rekreacyjnych z częścią podziemną oraz budowę trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym przy

Pegas Nieruchomości złożył wniosek o pozwolenie na budowę budynku usługowego o funkcji hotelowej z garażem podziemnym i elementami zagospodarowania terenu przy ul. Pruszkowskiej 18.

DB Development Prosta stara się o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego i budynku hotelowego z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu u zbiegu ulic Cieszyńskiej i

Nord Inwest uzyskał pozwolenie na budowę zespołu trzech budynków usług turystycznych na półwyspie na jeziorze Ukiel.

Polska stała się najbardziej atrakcyjnym rynkiem hotelowym w Europie Środkowej i Wschodniej.

Nieskomentowane

Sorry, the comment form is closed at this time.