Fokus inwestycyjny

Rynek inwestycyjny nie rozpieszcza ostatnio. Niby około 6 mld euro obrotu w ubiegłym roku, co na czas wojenny jest pocieszające, ale daje odczuć stagnację. Z racji położenia geograficznego jesteśmy, nie po raz pierwszy, nieco na cenzurowanym – nieruchomości lubią długie okresy spokoju, a my mamy czas przesilenia. I to zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Takie okresy to jednak okazja do ciekawych zakupów.

Idąc tym tropem, zdecydowaliśmy się na kolejne wydanie specjalne. Po „Trendach 2023”, których oddźwięk przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, przyjrzymy się dogłębnie rynkowi inwestycyjnemu – od gruntów po iglice najwyższych wieżowców. Zaplanowane na marzec wydanie będzie zawierało analizy i raporty dotyczące poszczególnych segmentów rynku nieruchomości, komentarze i opinie decydentów oraz ekspertów, a także bogatą bazę nieruchomości, którym warto będzie się przyjrzeć w tym roku.

Na zakupach będą ci, którzy mają płynność, a ci, którym może jej zabraknąć, będą starać się sprzedawać. Która strona przeciągnie linę na swoją stronę? O tym już w marcu. Już teraz zapraszamy serdecznie do współpracy merytorycznej i marketingowej w ramach tego wydawnictwa, a tymczasem zwracamy uwagę na najnowsze wydanie „Property Insidera” – uważni nie obejdą się smakiem.

Życzymy udanej lektury.

 

Prenumerata

Współpraca

Udostępnij artykuł
Napisane przez