Infinity po Q

WROCŁAW Natek, dostawca usług IT i outsourcingu, otworzył nowe biuro o powierzchni 615 mkw. w budynku Infinity, zlokalizowanym przy ul. Legnickiej 16 we Wrocławiu. Wrocławska placówka firmy znajduje się na piątym piętrze biurowca i jest już drugą otwartą w Polsce w ostatnich miesiącach. W lutym Natek przeniósł swoją polską centralę do wieżowca Q22 zlokalizowanego w centrum Warszawy.

– Przestrzeń wrocławskiego biura podzieliliśmy na trzy strefy: mniejszą z 9 biurkami dla wewnętrznego zespołu, duży open space z 32 stanowiskami dla konsultantów oraz zamkniętą strefę z 24 biurkami. Dzięki temu możemy lepiej dostosować nasze środowisko pracy do specyficznych potrzeb naszych zespołów i klientów – mówi Minh Hang Hoang-Trusiak, Senior Marketing Communication Manager w NATEK Poland.

Otwarcia nowych biur są częścią szerszej strategii firmy – NATEK Office 2.0. To inicjatywa mająca na celu transformację i usprawnienie środowiska pracy w firmie. Projekt skupia się na wprowadzeniu nowych rozwiązań, które poprawiają efektywność i komfort pracy zespołów. Pod koniec 2023 r. firma otworzyła nowe, większe biuro w stolicy Bułgarii, Sofii, na początku tego roku – w warszawskim wieżowcu Q22, a z początkiem maja w Bratysławie. Do końca 2024 r. placówka w gdańskim biurowcu Olivia Four przejdzie transformację w duchu NATEK Office 2.0, firma otworzy też biuro w Koszycach. 

Umowa najmu we wrocławskim Infinity została zawarta na 7 lat, a najemcy doradzała firma Brookfield Partners. Wrocławski Infinity został oddany do użytku w 2023 r. i oferuje 18,7 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz 1561 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Budynek został wybudowany przez Avestus Real Estate we współpracy z Alchemy Properties.

Udostępnij artykuł
Napisane przez