Karuzela zaczyna się kręcić z Muszkieterami

ŚWIEBODZIN Spółka Karuzela Świebodzin wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę zespołu sześciu budynków handlowo-usługowych wraz z infrastrukturą i pylonem reklamowym. Wnioskiem objęto działki oznaczone numerami 191/12, 191/10, 191/9, 191/11 i 191/7 o łącznej powierzchni 4,65 ha umiejscowione przy ul. Wojska Polskiego.

O inwestycji zrobiło się głośno w październiku ub.r. Już wtedy media informowały, że wśród najemców nowego obiektu znajdą się Jysk, Kik, Smyk, Dealz, Pepco, Half Price, CCC, Deichmann, House, Sinsay, Lidl, Media Expert, Kakadu, Tedi czy Rossmann. W jednym z budynków o powierzchni około 2,3 tys. mkw. mieścić się ma sklep Bricomarche (grupa Muszkieterów). Inwestycja dostarczy na rynek 11 tys. mkw. GLA z 370 miejscami parkingowymi. Właścicielem Centrów Handlowych Karuzela są Karuzela Holding i belgijski fundusz inwestycyjny Mitiska REIM.

Ponadto spółka Krokus wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego wraz z infrastrukturą i murem oporowym w rejonie ulic Strzeleckiej, Północnej i Wojska Polskiego. Właścicielem spółki jest Immobiliere Europeenne des Mousquetaires Belgique. Powiązana jest też osobowo ze spółką Immo Muszkieterowie Polska.

Udostępnij artykuł
Napisane przez