Na prawo patrz

Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami poszerzamy ofertę merytoryczną „Property Insidera”. Uruchomiliśmy dział Prawo, w którym pojawiać się będą komentarze, wywiady, analizy i nowości związane z aspektami prawnymi dotyczącymi rynku nieruchomości. Nieprzypadkowa więc jest dzisiejsza okładka nawiązująca do tematu przewodniego komentarza prawnego dotyczącego kwestii waloryzacji umów najmu. To gorąca kwestia, nad którą głowi się niejeden właściciel nieruchomości.

Nie po raz pierwszy zajmujemy się tematyką prawną, gościła już ona na łamach naszego tytułu. Odpowiadając na zapotrzebowanie czytelników, postanowiliśmy zająć się nią systemowo i na stałe włączyć ją do repertuaru informacyjnego „Property Insidera”.

Nie samym prawem jednak rynek nieruchomości żyje. Pojawia się na nim coraz więcej niepewności dotyczących tego, co za rogiem. Jak budować swoje strategie rozwojowe w tak dynamicznym otoczeniu? Na pytania związane z tą kwestią starali się odpowiedzieć autorzy raportu „Fundamenty przyszłości”, o którym można przeczytać w sekcji Top News. Panująca niepewność nie oznacza, że nic się nie dzieje. Jak zwykle przygotowaliśmy cotygodniową solidną porcję newsów z kraju i ze świata. Zapraszamy więc do lektury najnowszego wydania.

 

Prenumerata

Współpraca

Udostępnij artykuł
Napisane przez