Property Insider – Trendy 2023

Rok 2022 już prawie za nami. Napisać, że był wymagający, to chyba niewiele napisać. My postanowiliśmy jednak spojrzeć przed siebie i poprosiliśmy kilkadziesiąt firm i prezydentów kilku największych miast w Polsce o pokuszenie się o prognozy, co może zdefiniować rynek nieruchomości w 2023 r.

Ile komentarzy i analiz, tyle mniej więcej spojrzeń. Niektóre podobne, niektóre zaskakujące, jeszcze inne bardzo zastanawiające. Pojawiła się też opinia, że trendy tak szybko się teraz zmieniają, że nie ma większego sensu przejmować się nimi i trzeba konsekwentnie robić swoje. Nie zamierzam tu jednak niczego uprzedzać.

„Property Insider – Trendy 2023” to trzecia odsłona wydania specjalnego kończącego rok. Jest jednocześnie 100. wydaniem „Property Insidera”. Dziękujemy więc serdecznie wszystkim tym, którzy wzięli w nim udział, jak i tym, którzy są z nami od początku. Chcielibyśmy również życzyć wszystkim spokojnych świąt i udanego wkroczenia w ten 2023 r. Na kilkudziesięciu kolejnych stronach Trendów 2023 aż kipi od ciekawych spostrzeżeń, nie przedłużajmy więc.

Zapraszamy do lektury setnego wydania. Sto pierwsze znajdzie się na skrzynkach prenumeratorów 9 stycznia.

 

 

Prenumerata

Współpraca

Udostępnij artykuł
Napisane przez