Reaktywują w Poznaniu

Reaktywacja Nieruchomości Poznań 2024 odbędzie się 21 maja w Urzędzie Miasta Poznań przy pl. Kolegiackim 17. Konferencja skupia się na tematyce rewitalizacji nieruchomości oraz na współpracy między sektorem publicznym a prywatnym. Wydarzenie jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc rejestracja odbywa się na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy.

Konferencja stanowi platformę dla inwestorów, urbanistów oraz przedstawicieli sektora publicznego i prywatnego zainteresowanych innowacjami i synergiami publiczno-prywatnymi. Organizatorem imprezy jest Nieruchomości Orange. Podczas konferencji Reaktywacja Nieruchomości Poznań 2024 uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do uczestnictwa w panelach dyskusyjnych i wysłuchania ekspertów, lecz także do aktywnego zaangażowania w warsztaty praktyczne oraz sesje networkingowe. Warsztaty te będą skupiać się na konkretnych narzędziach i metodach rewitalizacji nieruchomości, zastosowaniu nowoczesnych technologii w branży oraz strategiach efektywnego zarządzania projektami deweloperskimi.

Konferencja przyciąga szerokie spektrum uczestników, od decydentów politycznych, przez deweloperów, po lokalnych działaczy społecznych i naukowców. Jest to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zdobycia nowej wiedzy oraz nawiązania kontaktów biznesowych i akademickich, które mogą zaowocować przyszłymi partnerstwami. Reaktywacja Nieruchomości Poznań 2024 ma również na celu przedstawienie i promowanie najlepszych praktyk w dziedzinie zrównoważonego rozwoju oraz podnoszenia jakości życia w miejskich aglomeracjach. Konferencja podkreśla znaczenie odpowiedzialnego zarządzania zasobami miejskimi w kontekście rosnących wymagań ekologicznych i społecznych.

Więcej informacji pod linkiem: https://www.nieruchomosci.orange.pl/wydarzenia/show/19.

„Property Insider” jest patronem medialnym wydarzenia

 

Udostępnij artykuł
Napisane przez