Interludium

Ostatni tydzień czerwca nie pozostawił złudzeń. Liczba zwrotek mailowych wskazuje na jedno – wakacje rozpoczęły się na dobre i do końca sierpnia będzie grana inna melodia. Ludzie są spragnieni odpoczynku i nie dziwi nawet, że nie najlepsze prognozy na drugą cześć roku nie są w stanie w tym przeszkodzić. Po dwóch latach pandemii, wiośnie pod znakiem spadających nad Ukrainę rakiet można powiedzieć jedno – należy się.

Może jeszcze przez dwa miesiące uda nie myśleć, odepchnąć od siebie wizję spowolnienia, a są i tacy, którzy używają bardziej dosadnych słów. Ale gdy tak głębiej się zastanowić, może nie jest to taka zła strategia. Globalne karty są tasowane bez naszego udziału i wcale nie wygląda nierozsądnie próba złapania oddechu, naładowania baterii, zebrania sił. A te mogą być bardzo potrzebne w miesiącach, które nadejdą.

W „Property Insiderze” nie wybieramy się jeszcze na wakacje. Te rozpoczniemy dopiero za dwa tygodnie i na dwa tygodnie. Wrócimy jednak 8 sierpnia. Zanim to się stanie, zapraszam do lektury najnowszego wydania, które otwiera materiał z rozmowy z prezydentem Lublina, a w środku nie brakuje nieruchomościowych newsów, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Zapraszamy do lektury

Zamów prenumeratę

Udostępnij artykuł
Napisane przez