Trzy lata „Property Insidera”

W tym tygodniu, a dokładniej w czwartek 23 listopada, mijają trzy lata od pierwszego wydania „Property Insidera”. Jesteśmy 140 numerów, ponad 4500 unikatowych newsów i mnóstwo cennych doświadczeń dalej. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie zespół redakcyjny, rzesze naszych czytelników i partnerzy, z którymi współpracujemy. Serdecznie Wam wszystkim dziękuję.

Nie zwykliśmy osiadać na laurach, więc pracujemy nad kolejnymi propozycjami dla naszych czytelników i partnerów biznesowych. W kolejnych wydaniach przedstawimy szczegóły. W tym mamy ofertę urodzinową dla naszych wiernych czytelników. Do końca listopada oferujemy przedłużenie prenumeraty na 2024 r. na dotychczasowych warunkach. Zapraszam do kontaktu pod adresem prenumerata@propertyinsider.pl

Wielkimi krokami zbliża się też wydanie TRENDY 2024. W najnowszym przyjrzymy się prognozom na przyszły rok. Zapraszam do współpracy przy tym bardzo popularnym wydawnictwie, szczegóły pod adresem tomasz.szpyt@propertyinsider.pl.

Końcówka roku to również układanie planów na kolejny. Dziękujemy za zaufanie naszym dotychczasowym partnerom i zachęcamy do kontynuacji współpracy. Zapraszamy też nowe firmy do współpracy z „Property Insiderem”. Więcej informacji pod adresem reklama@propertyinsider.pl.

Last but not least, zapraszam do lektury najnowszego wydania naszego e-tygodnika, który rozpoczynamy wywiadem z Anną Duchnowską, dyrektor zarządzającą ds. zarządzania inwestycjami w Invesco Real Estate. Rozmawiamy o rynku inwestycyjnym i jego przyszłości, a na kolejnych stronach jest nie mniej ciekawie.

Życzę więc udanej lektury i zapraszam do współpracy

Tomasz Szpyt

 

Prenumerata

Współpraca

Udostępnij artykuł
Napisane przez