Wracają do haratania w siatę

WARSZAWA Po dwuletniej przerwie JLL Polska wraca do organizacji Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości. W 2022 r. odbędzie się 11. edycja wydarzenia. W tym roku punkt zborny to Monta Beach Volley Club przy ul. Gen. Mariusza Zaruskiego 12, obok mostu Łazienkowskiego.

Jak w poprzednich latach głównym celem wydarzenia jest wspólne działanie na rzecz najbardziej potrzebujących. JLL planuje przekazać zebrane podczas turnieju fundusze Polskiej Akcji Humanitarnej. Stawiając w centrum zainteresowania obszar różnorodności, JLL planuje wesprzeć także Fundację Centrum Praw Kobiet. – Mam nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord z 2019 r., kiedy to wspólnie, łącząc 60 drużyn, 420 zawodników i 2500 gości, zebraliśmy oszałamiającą kwotę 1,2 mln zł, którą przekazaliśmy na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową – komentuje Paulina Smaszcz, head of marketing & PR, JLL Polska.

Mecze 7-osobowych firmowych amatorskich drużyn, w każdej minimum jedna kobieta, zostaną rozegrane na kilku boiskach równolegle, a rozgrywki prowadzone będą przez profesjonalnych sędziów i potrwają cały dzień. Po zakończeniu turnieju i wręczeniu nagród zwycięskim drużynom odbędzie się afterparty, w trakcie którego przeprowadzona zostanie aukcja charytatywna na rzecz wybranych organizacji – Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Fundacji Centrum Praw Kobiet.

Property Insider jest partonem medialnym wydarzenia.

Udostępnij artykuł
Napisane przez