Zagrali dla potrzebujących

Ponad 750 tysięcy złotych dla Polskiej Akcji Humanitarnej i Fundacji Centrum Praw Kobiet zebrano podczas 11. Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022 JLL. Wydarzenie zgromadziło aż 54 drużyny i około 2,5 tys. gości.

Po dwuletniej przerwie, największe wydarzenie sportowe sektora nieruchomości powróciło ze zdwojoną siłą. Na trzech boiskach Monta Beach Volley Club w Warszawie zmierzyły się 54 drużyny przedstawicieli branży. W finale drużyna gospodarzy grała przeciwko teamowi Savillsa, która wygrała zmagania. JLL zajął drugie miejsce, a Reesco –  trzecie.

– Gratulujemy wszystkim uczestnikom 11. Charytatywnego Turnieju Siatkówki Branży Nieruchomości 2022, a w szczególności tegorocznym zwycięzcom, czyli drużynie Savills. Wysoka temperatura, nie tylko na termometrach, ale i na trybunach sprawiła, że tegoroczne rozgrywki były wyjątkowym przeżyciem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie by już po raz 12 oddać się sportowej rywalizacji i wspierać najbardziej potrzebujących – mówi Mateusz Bonca, CEO, JLL Polska.

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku, głównym założeniem turnieju było wspólne działanie w szczytnym celu. Wieczorna aukcja charytatywna otwarta została przez gości specjalnych turnieju, Andriya Chesnokova, Wiceministra ds. Integracji Europejskiej i Oleksiya Perevezentseva, Sekretarza Stanu Ministerstwa Młodzieży i Sportu Ukrainy. Swoją obecnością na wydarzeniu zaszczyciła także Tamila Shutak, Pierwsza Sekretarz Ambasady Ukrainy w Polsce.

Jako gest solidarności z naszymi sąsiadami z Ukrainy, środki zgromadzone z opłat wpisowych oraz pozyskane podczas aukcji charytatywnej, czyli 693,5 tys. zł, przekazane zostały na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej. Stawiając w centrum zainteresowania obszar różnorodności, dodatkowe 60 tys. zł otrzymała Fundacja Centrum Praw Kobiet.

– Ponad 750 tysięcy to suma, jakiej nie bylibyśmy w stanie osiągnąć bez hojności naszych gości obecnych na wydarzeniu. Cieszymy się, że turniej cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem. Dziękujemy raz jeszcze za otwarte serca, a także wspólne kibicowanie i pozytywne emocje, jakie towarzyszyły nam wszystkim podczas rozgrywek siatkarskich. Gratulujemy wygranym turnieju i wszystkim licytującym – komentuje Paulina Smaszcz, head of marketing & PR, JLL Polska.

 

Property Insider był partonem medialnym wydarzenia

Udostępnij artykuł
Napisane przez