Na półmetku 2024

Wakacje za pasem, a to oznacza, że pierwsza połowa 2024 r. dobiega końca. Jak co roku przygotowujemy z tej okazji nasze doroczne wydanie specjalne „Na Półmetku”. Będą podsumowania, analizy, raporty, wywiady, ale przede wszystkim komentarze decydentów rynku i prognozy na kolejne sześć miesięcy.

Do dzisiejszego wydania dołączamy materiały informacyjne na temat edycji specjalnej. Serdecznie zapraszam więc do współpracy marketingowej i merytorycznej nad tym wydawnictwem: Tomasz.Szpyt@propertyinsider.pl.

Zapraszam również do lektury najnowszego „Property Insidera”, zwłaszcza że wygląda na to, iż ruszają powoli tryby rynku inwestycyjnego. Sporo dzieje się na świecie, ale też w Polsce. Od kilku miesięcy widać większą aktywność rodzimego kapitału, któremu bacznie się przyglądamy i będziemy oczywiście o wszystkim informować. W tym tygodniu zaczynamy jednak od rynku długu w nieruchomościach komercyjnych. Insiderzy tego segmentu twierdzą, że nadchodzi pokoleniowa szansa na zaangażowanie w sektorze. Czy rzeczywiście? Zapraszam do lektury najnowszego wydania „Property Insidera”.

Tomasz Szpyt, redaktor naczelny

 

Prenumerata

Współpraca

Udostępnij artykuł
Napisane przez