„Property Insider” na 2023 r.

Rok 2022 nieuchronnie zmierza ku końcowi. Mam nadzieję, że zapewniliśmy ciekawą lekturę w tym czasie. Za nami 42 wydania, ale zanim zmienimy kalendarze, zostały jeszcze trzy, w tym wydanie specjalne „Trendy 2023”, do współpracy przy którym serdecznie zapraszamy.

Tak jak nasi czytelnicy, szykujemy się już od pewnego czasu na rok 2023. Wiele wskazuje na to, że nie będzie on łatwy dla rynku nieruchomości. Ze swej strony zapewniamy jednak, że będziemy go opisywać bez lukrowania, ale też bez przesadnego defetyzmu, udostępniając informacje, których w innych mediach próżno szukać. Zapraszam więc do prenumeraty e-tygodnika w nadchodzącym roku. Za sprawą burzliwego 2022 r. szykujemy zmiany w cenniku, ale dla dotychczasowych czytelników przygotowaliśmy ofertę specjalną. Ci, którzy zdecydują się na prenumeratę „Property Insidera” do końca tego roku, mogą liczyć na dotychczasowe stawki i dodatkowe profity. W sprawie szczegółów zapraszam do kontaktu: Tomasz.Szpyt@propertyinsider.pl.

Na rok 2023 rok planujemy też rozwój i wzbogacenie oferty informacyjnej dla czytelników e-tygodnika, jak również strony internetowej. Na przykład w kilku wydaniach specjalnych przyjrzymy się dokładniej wybranym segmentom i trendom na rynku nieruchomości. Wstępniak może i jest promocyjny, ale to wydanie ma w sobie porządną porcję newsów z rynku nieruchomości. Zapraszamy więc do lektury i współpracy medialnej.

 

Prenumerata

Współpraca

Udostępnij artykuł
Napisane przez