Uważnie obserwujemy rynek

Na gruntach znajdujących się w naszym banku ziemi możemy zbudować ok. 8 tys. mieszkań, w 2023 r. zamierzamy go konsekwentnie rozbudowywać.

Poszukując atrakcyjnych gruntów, koncentrujemy się głównie na miastach, w których już działamy, czyli Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Uważnie obserwujemy rynek i dostosowujemy podaż do zainteresowania i możliwości zakupowych klientów. Planujemy wprowadzić do sprzedaży nowe etapy realizowanych już projektów oraz nowe inwestycje. W tym roku stawiamy na istotny rozwój segmentu portfela mieszkań na wynajem, chcemy być również aktywni na rynku partnerstw oraz w obszarze przejęć i konsolidacji.

Interesują nas perspektywiczne projekty, jak np. zakup działki z wydanym już pozwoleniem na budowę, na której można w szybkim tempie zrealizować inwestycję mieszkaniową. Jesteśmy też otwarci na kolejne przedsięwzięcia typu joint venture, czego przykładem jest nasza współpraca z Grupo Lar Polska. Interesują nas perspektywiczne projekty, jak np. zakup działki z wydanym już pozwoleniem na budowę, na której można w szybkim tempie zrealizować inwestycję mieszkaniową.

 

Andrzej Oślizło, prezes zarządu, Develia

Udostępnij artykuł
Napisane przez